تبلیغات
Ufo90 - قرار بود ژانویه 2011 بیایند!
 
پنجشنبه 22 دی 1390 :: نویسنده : ارشیا حامدی
استنلی فولهام, افسر بازنشسته هوا فضای آمریکا که مدعی ارتباط با فرازمینی هاست و پیشگویی وی در دیده شدن یوفوها در ۱۳ اکتبر سال ۲۰۱۰ در نیویورک به واقعیت پیوسته و همه را شگفت زده کرده بود این بار مدعی حضور یوفوها در ژانویه ۲۰۱۱ شده است ! فولهام ادعا می کند که با فضایی ها در ارتباط است. او می گوید : "سپتامبر ۲۰۱۰ از آنها پرسیدم که با آمدنشان به زمین چه تغییرات خاصی را بوجود خواهند آورد؟...

شاید معروفترین ماجراهای دیده شدن بشقاب پرنده ها مربوط به قرن بیستم باشد اما قرن ۲۱ نیز خالی از این ماجراهای شگفت انگیز نبود. مثلا همین سال ۲۰۱۰ که گذشت پر بود از حادثه های عجیب و غریب و گزارش دیده شدن یوفوها در جاهای مختلف جهان تا جایی که در این بین پیشگویی هم پیدا شده و حتی پیشگوییش در مورد ظاهر شدن یوفوها در آسمان یکی از شهرهای بزرگ جهان درست از آب درآمده است.

شما تا چه اندازه به پیشگویی معتقد هستید؟ پی بردن به راز آینده و اینکه چه سرنوشتی در انتظار انسان هاست همیشه از موضوعات مورد علاقه بشر بوده است؛ خصوصا اینکه پیشگویی ها مربوط به حوادث خارق العاده ای در اینده باشند. مثلا خبر از آمدن موجودات فضایی در یک روز خاص بدهند, حال اگر بگوییم که یک نفر چنین پیشگویی ای کرده چه فکری با خود می کنید؟"

ادعای بزرگ

استنلی فولهام, یکی از افسران بازنشسته هوا فضای ارتش آمریکا که یک نویسنده نیز هست, در کتاب خود خبر داد که ۱۳ اکتبر سال ۲۰۱۰ یوفوها در آسمان نیویورک دیده خواهند شد؛ خبری که همه را شگفت زده کرد.

بعد از این ماجرا نیویورکی ها منتظر بودند تا ببینند که آیا چنین اتفاقی واقعا رخ خواهد داد یا اینکه گفته های فولهام تنها تبلیغی برای فروش بیشتر کتابش بوده است.

Image

بشقاب پرنده ای که در نیویورک دیده شد و فولهام امدن آنرا پیشگویی کرده بود

"مبارزه با تغییرات" نام کتابی است که استنلی فولهام آن را نوشته است. او در این کتاب , یکی از باور نکردنی ترین پیشگویی های قرن را آورده است ؛ پیشگویی حضور بیگانگان فضایی بر کره زمین در روز سیزدهم اکتبر سال ۲۰۱۰.

فولهام ادعا می کند که با فضایی ها در ارتباط است. او می گوید :

"سپتامبر ۲۰۱۰ از آنها پرسیدم که با آمدنشان به زمین چه تغییرات خاصی را بوجود خواهند آورد؟

آنها پاسخ دادند : پلدیان ها از وجود انسان ها بر کره زمین آگاه هستند و میلیون ها سال است که شما را زیر نظر دارند!

آنها به این نتیجه رسیده اند که انسان ها هنوز آمادگی پذیرش دسته جمعی یوفوها را بر فراز شهرهای بزرگ ندارند و برای همین تصمیم گرفته اند که فعلا در آسمان نیویورک ظاهر شوند و این تازه آغاز ماجرای دیده شدن یوفوهاست."

فولهام راست می گفت!

۱۳ اکتبر سال ۲۰۱۰ بر فراز آسمان نیویورک , اشیای پرنده ناشناخته ای دیده شدند. مدت کوتاهی از ظاهر شدن یوفوها نگذشته بود که ناگهان رادارهای "ایستگاه وست بری" که مسوول ردیابی۳ پایگاه هوایی در نیویورک است از کار افتاد, این حادثه یک ساعت به طول انجامید و به خاطر ان پروازهای زیادی در فرئدگاه های لاگاردیا , نیوارک و چی اف کی لغو و یا به تاخیر انداخته شد.

اگرچه ظاهر شدن یوفو ها در آسمان نیویورک همه را متعجب کرد اما شگفت انگیزتر از آن پیشگویی بود که استنلی فولهام افسر بازنشسته ارتش و متخصص هوا فضا در آمریکای شمالی کرده بود. با به حقیقت پیوستن این پیشگویی سوالات بسیاری ذهن مردم را به خود مشغول کرد و مهمترین این سوالها این بود که فولهان چگونه از این حادثه خبر دار شده است؟

Image

برخی سایتهای خبری مدعی وجود اسنادی از بشقاب پرنده ها میدادند که ویکی لیکس قصد افشای آنها را داشت!

 

ادعای عجیب افسر بازنشسته

وقتی که پیشگویی های فولهام درست از آب درآمد خبرنگاران بسیاری به سراغ او رفتند بلکه بتوانند از میان حرفهای این افسر بازنشسته , به راز باخبر بودن او به این ماجرا پی بببرند و فولهام به آنها چنین گفت:

"من با موجودات فرازمینی در ارتباط هستم و آنها نه تنها حادثه ۱۳ اکتبر را به من خبر داده اند بلکه درباره اتفاق های دیگری هم با من صحبت کرده اند که از این قرار است:

"یوفو های زیادی در ژانویه ۲۰۱۱ در آسمان مسکو دیده خواهند شد و هفت رو بعد همین اتفاق در لندن هم خواهد افتاد."

مداخله فضایی ها سرعت بیشتری خواهد گرفت؛ البته نه برفراز آسمان شهرهای ما بلکه آنها به تمام قاره ا سفر خواهند کرد. هدف از این اتفاقها این است که یوفوها از نگاه مردم قابل قبول تر به نظر برسند؛ به امید اینکه در سال ۲۰۱۱ بتوان با انها رودر رو ارتاط برقرار کرد."

مورد مشابه ۱۳ اکتبر

۷ جولای سال ۲۰۱۰ بود که حادثه ای دقیقا شبیه انچه که در نیویرک رخ داده بود در یکی از فرودگاه های بزرگ چین واقع در منطقه هانگ ژو  به وقوغ پیوست.

یوفوها در نزدیکی فرودگاه پدیدار شدند. طبق گزارشها یمنابع موثق که به دلیل مسائل امنیتی نام آنها فاش نشده است, بازهم سیستم رادارها از کار افتاد و صفحه نمایش رادارها هیچ چیزی را نشان نمی داد , کمه همین موجب شد پروازها دچار مشکل شود. البته پیش از اینکه دیده  شدن یوفوها به وسیله مردم گزارش شود, برج مراقبت از این موضوع مطلع شده بود که بنابر دلایل نامعلوم مسوولان برج انچه را دیده بودند گزارش نکردند تا اینکه با قطع رادارها مجبور به این کار شدند.

آدم فضایی ها پیش از این هم به مسکو رفته اند

اگر پیشگویی فولهام درباره دیده شدن یوفوها در ژانویه ۲۰۱۱ در مسکو درست باشد, این نخستین باری نیست که یوفوها در مسکو ظاهر می شوند.

Image

این بشقاب پرنده در مسکو بر فراز کاخ کرملین دیده شد

این اشیاء پرنده ناشناخته در نهم دسامبر سال ۲۰۰۹ نیز در یک و نیم کیلومتری کاخ کرملین دیده شده اند. به گفته شاهدان عینی , یوفوهایی هرمی شکل , بالای سر کاخ کرملین ساعت ها می چرخیدند و به نظر می رشسد که این یوفوها به طرز اسرار آمیزی با مارپیچ اسرار آمیزی که چندی پیش در آسمان نروز هم دیده شده بودند مرتبط باشند . با دیده شدن مارپیچ های هوایی , زیر دریایی های نروژی خیلی زود موشک های خود را آماده پرتاب به طرف راه های مارپیچ ناشناخته کردند که اگر اشیائ پرنده ای از آنجا خارج شد , آمادگی لازم را  برای هر اتفاقی را داشته باشند!

اما مدتی از این ماجرا نگذشته بود که یوفوها درد کرملین دیده شده اند.

پیشگویی موفقیت آمیز فولهام در ۱۳ اکتبر توجه بسیاری را به خود جلب کرده است حالا همه منتظرند تا ببینند که آیا پیشگویی دوم او هم درست خواهد بود یا خیر .

با توجه به اینکه در حادثه ۱۳ اکتبر , رادارهای ۳ فرودگاه کاملا از کار افتاد و حتی در فرودگاه چین هم چنین شد, بسیاری به این باور رسیده اند که حضور یوفوها در آسمان با ازکار افتادن رادارهای برج مراقبت فرودگاه ارتباط مستقیم دارد. در سال ۲۰۱۰ یوفوها در مناطق دیگری از دنیا مشاهده شدند و آن‌قدر مکان‌های گزارش دیده شدن آنها متفاوت بود که جمع‌آوری تمامی آنها خودش به اندازه یک سال طول می‌کشد، در این گزارش به مهم‌ترین گزارش‌های رسیده در زمینه دیده شدن یوفوها اشاره شد اما سوال این است که سال ۲۰۱۰ تمام شد و ژانویه ۲۰۱۱ نیز فرارسیده است، اما آیا ادعای استنلی فولهام به واقعیت خواهد پیوست؟

گرچه ایشان خود نمیتوانند شاهد وقوع این رویداد باشند چراکه عمر ایشان به دنیا نبود و حدود 2 هفته قبل (در ۲۸ آذر) درگذشتند

نوع مطلب :
چیزی شبیه این :
Ufo90
در نگاه کسانی که پرواز را درک نمیکنند هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتری...
درباره وبلاگ

ضمنا از این پس،در این وبلاگ سعی در نوشتن و جمع اوری مطالب حول انرژی،مناطق غیر عادی زمین و همچنین گزاشتن چکیده ی مستند های بی بی سی،منوتو یا جا های دیگر دارم.با امید رضایت شما.
و لطفا توجه کنید دور از نا اگاهی نظر ندهید.
ممنون میشم اگه لطف کنید لوگوی ما را در وبلاگتان قرار دهید.

توجه:**!!:به تازگی وبلاگ هایی با تشابه نامی بسیار زیاد و گاهی مشابه،اقدام به تاسیس نمودند.یوفو 90 هیچگونه وبلاگ یا بخش و قسمت دیگری به هیچ وجه ندارد.**!!
با تشکر ارشیا

مدیر وبلاگ : ارشیا حامدی
نویسندگان
نوبت شما
نظرتان در باره ی اتفاق پنجشنبه 18 خرداد چه بود؟
بینندگان ما
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :