تبلیغات
Ufo90 - باز هم پرونده های محرمانه USA
 
یکشنبه 18 دی 1390 :: نویسنده : ارشیا حامدی
صحرای نوادا ،  ناحیه 51 ، پایگاه تحقیقات و آزمایش بر موجودات فرازمینی؛
وابسته به وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا


ویکی لیکس نوشته که کمیته ای به اسم جنبش سیاسی پدیده های ماورایی، با مخفف ایکس - پی.پی.آ.سی نامه ای به باراک اوباما نوشته اند و او رئیس جمهور آمریکا درخواست کرده اند وقتی که رسماً سر کار آمد، به تحریم ۶ دهه ای (60 سال) موضوعی که انسان های زیادی از آن آگاه هستند خاتمه بدهد؛ یعنی توقیف پرونده ها و فایل هایی که وجود موجودات ماورای عالم خاکی/فضایی را اثبات می کنن!
 به این پرونده ها فایل های ایکس گفته می شود. آنها برای این درخواست ۴۰ هزار امضا جمع کردن!.

یوفو

رژیم آمریکا در گفتار و عمل صداقت نداشته است، و همین باعث شده میان ملت آمریکا و سیاستمداران فاصله ایجاد شود.

در نامه نوشته شده که میخواهند کل این فایل ها و پرونده ها از حالت محرمانه بیرون بیاید و در اختیار کمیته قرار بگیرد. در بخشی از نامه از رییس جمهور آینده آمریکا خواسته شده که از سرویس های نظامی و آژانسهای اطلاعاتی آمریکا بخواهد که کلیه دستورات و گزارشات مربوط به UFO ها را خلاصه کنند و بعد در اختیار این کمیته قرار بدند.
یوفو
ویکی لیکس ادعا میکند به اطلاعات طبقه بندی شد در وزارت دفاع آمریکا دسترسی دارد؛ و نوشته است اگر خود مسئولین پیرامون موجودات فضایی توضیح ندهند اطلاعات را افشا میکنند.
در گذشته پنتاگون ریچاردسون را فراخواند تا آنچه را که واقعا اتفاق افتاده را افشا کند؛ ولی این حادثه هم تحت الشعاع مناقشات ریاست جمهوری در آمریکا قرار گرفت.
ریچاردسون معتقد است که تصمیم دولت بریتانیا (در گذشته فرانسه هم اطلاعات محرمانه را عمومی کرده بود) برای عمومی کردن و انتشار هزاران مستند مربوط به UFO ها، باعث میشو که اقدام دولت آمریکا برای محرمانه نگهداشتن این نوع فایل ها دیگر توجیهی نداشته باشد!
آیا موجودات فضایی وجود دارند و یا اشیای ناشناس پرنده (یوفو) یا بشقاب پرنده ساخته کشور های غربی است برای مقاصد جاسوس و خرابکاری؟


 آیا یوفوها پوششی برای اهداف جاسوسی ایالات متحده امریکا است؟
نوع مطلب :
چیزی شبیه این :
Ufo90
در نگاه کسانی که پرواز را درک نمیکنند هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتری...
درباره وبلاگ

ضمنا از این پس،در این وبلاگ سعی در نوشتن و جمع اوری مطالب حول انرژی،مناطق غیر عادی زمین و همچنین گزاشتن چکیده ی مستند های بی بی سی،منوتو یا جا های دیگر دارم.با امید رضایت شما.
و لطفا توجه کنید دور از نا اگاهی نظر ندهید.
ممنون میشم اگه لطف کنید لوگوی ما را در وبلاگتان قرار دهید.

توجه:**!!:به تازگی وبلاگ هایی با تشابه نامی بسیار زیاد و گاهی مشابه،اقدام به تاسیس نمودند.یوفو 90 هیچگونه وبلاگ یا بخش و قسمت دیگری به هیچ وجه ندارد.**!!
با تشکر ارشیا

مدیر وبلاگ : ارشیا حامدی
نویسندگان
نوبت شما
نظرتان در باره ی اتفاق پنجشنبه 18 خرداد چه بود؟
بینندگان ما
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :