تبلیغات
Ufo90 - ناسا مدارکی دارد
 
شنبه 18 تیر 1390 :: نویسنده : ارشیا حامدی

دکتر ریچارد دبی هوور،یکی از زیست اختر شناسان مارشال ناسا میگوید که مدارک ثابت کننده ای از وجود فضایی ها در فسیل باکتری هایی که روی نوع خاصی شهاب سنگ به نام سی ای1 کاربونابئوس کندرایتس وجود دارند.روی کره ی زمین فقط 9 قطعه از این نوع شهاب وجود دارد.دکتر دبی هوور در این باره میگوید:

تعبیر من از این مساله این است که حیات بسیار گسترده تر از انچه ما فکر میکنیم و ان را فقط روی زمین در نظر میگیریم وجود دارد.این بستر مطالعاتی تاکنون مورد توجه نبود چون بسیاری از دانشمندان معتقدند این عمل غیر ممکن است.در صورتی که حتی روی ان مطالعه نیز نکرده اند!

او این فسیل ها را با شکستن شهاب سنگ مورد نظر و مشاهده ان به وسیله ی میکروسکوپ الکترونی که به وی امکان میداد کوچک ترین اثرات را مشاهده کند.به گفته ی وی این فسیل ها به نمونه های زمینی بسیار شبیه است و تفاوت انان این است که از جایی دیگر از فضا به زمین امده اند.

او اضافه میکند:این فسیل ها بسیار شگفت انگیز بوده اند به طوری که دانشمندان نتوانستند نوع انان را مشخص کنند و هیچگاهی چیزی شبیه این موارد ندیده بودند!

 

نوع مطلب :
چیزی شبیه این :
Ufo90
در نگاه کسانی که پرواز را درک نمیکنند هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتری...
درباره وبلاگ

ضمنا از این پس،در این وبلاگ سعی در نوشتن و جمع اوری مطالب حول انرژی،مناطق غیر عادی زمین و همچنین گزاشتن چکیده ی مستند های بی بی سی،منوتو یا جا های دیگر دارم.با امید رضایت شما.
و لطفا توجه کنید دور از نا اگاهی نظر ندهید.
ممنون میشم اگه لطف کنید لوگوی ما را در وبلاگتان قرار دهید.

توجه:**!!:به تازگی وبلاگ هایی با تشابه نامی بسیار زیاد و گاهی مشابه،اقدام به تاسیس نمودند.یوفو 90 هیچگونه وبلاگ یا بخش و قسمت دیگری به هیچ وجه ندارد.**!!
با تشکر ارشیا

مدیر وبلاگ : ارشیا حامدی
نویسندگان
نوبت شما
نظرتان در باره ی اتفاق پنجشنبه 18 خرداد چه بود؟
بینندگان ما
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :