تبلیغات
Ufo90 - اگر یوفو دیدی چه میکنید؟
 
چهارشنبه 29 تیر 1390 :: نویسنده : ارشیا حامدی

هر ساله بیش از 70000 گزارش مشاهده یوفو ها به سازمان های تحقیقاتی در زمینه ی یوفولوژی  ارائه میشود و از هر 10 مورد،9 مورد قابل توضیح است و قابل شناسایی اند.ایا شما هم از این افراد هستید؟چه کردید؟چه احساسی داشتید؟شوکه شدید؟ترسیدید؟فکر کردید دیوانه شده اید؟یا شاید از ان دسته افراد ماجراجو هستید که لابد زیر یوفو رفتید و یک سنگ به ان زدید و دویدید و فریاد زدید:حالا تو گرگی!؟یا شاید هم یک تک زنگ به شوهر عزیزتان زدید؟در اینجا بخوانید چه باید بکنید:

 

1.اولین و مهم ترین کار(و سخت ترین کار)این است که ارامش خود را حفظ کرده و خود را از حطرات حقیقی یا تخیلی حفظ کنید.اما در مسیر حرکت جسم ناشناخته نروید.بدانید شاهد چیزی هستید که یک بار در زندگی هر شخص امکان دارد روی دهد.

2.بیطرف باشید!هر گردی یوفو نیست!اول تا جسمی گرد و در حال پرواز دیدید سریع برای خودتان فکر نکنید وای یوفو!از مریخ اومد!اومد منو بخوره!نه.اشتباه نکنید.ابتدا احتمالات عقلانی را در نظر داشته باشید.در اخر اگر چیزی که میبینید با هیچ چیزی که میشناسید شباهت نداشته باشد  شاید یوفو دیده اید.

3.واقعه را ثبت کنید!سعی کنید در عکس یا فیلم شما یک یا چند نقطه ی مرجع وجود داشته باشد.مثلا خانه ها،درختان یا ماشین ها.همچنان هم سعی نکنید طوری زوم کنید که تصویر تار شود،اگر هم دوربین نبود در اولین فرصت از چیزی که دیده اید نقاشی رسم کنید.

4.اگر کسان دیگری نیز شاهد ماجرا هستند،بگویید مشاهدات و گزارش خود را ثبت کنند.محققان میخواهند بدانند چی دیده اید،نه اینکه همسایه تان چه میگوید!

5.اگر اثری از شی پرنده دیدید نه به ان دست بزنید نه نزدیک شوید.به دیگران نیز هشدار دهید.چند عکس و فیلم از ان بگیرید.بدانید نمیدانید ان چیز از کجا امده،چیست و چه خطری دارد.

6.اگر با موجودات داخل یوفو برخوردید،از انان دور شوید و از محلی امن از انان عکس و فیلم بگیرید.

7.سپس بلافاصله از تمام داده های خود چندین کپی گرفته و در اختیار رسانه و محققان قرار دهید.اگر با اینگیلیسی اشنایی دارید،گزارش خود را در اختیار  سازمان های متخصص این حیطه مانند www.mufon.com قرار دهید.

منبع:موفان

 

نوع مطلب :
چیزی شبیه این :
Ufo90
در نگاه کسانی که پرواز را درک نمیکنند هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتری...
درباره وبلاگ

ضمنا از این پس،در این وبلاگ سعی در نوشتن و جمع اوری مطالب حول انرژی،مناطق غیر عادی زمین و همچنین گزاشتن چکیده ی مستند های بی بی سی،منوتو یا جا های دیگر دارم.با امید رضایت شما.
و لطفا توجه کنید دور از نا اگاهی نظر ندهید.
ممنون میشم اگه لطف کنید لوگوی ما را در وبلاگتان قرار دهید.

توجه:**!!:به تازگی وبلاگ هایی با تشابه نامی بسیار زیاد و گاهی مشابه،اقدام به تاسیس نمودند.یوفو 90 هیچگونه وبلاگ یا بخش و قسمت دیگری به هیچ وجه ندارد.**!!
با تشکر ارشیا

مدیر وبلاگ : ارشیا حامدی
نویسندگان
نوبت شما
نظرتان در باره ی اتفاق پنجشنبه 18 خرداد چه بود؟
بینندگان ما
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :